Hakkımızda

İzmir merkezli BRC Kimya, Türkiye'nin dört bir yanına gıdatekstilboyaderideterjanarıtma ve su şartlandırma kimyasalları tedarik eden, sektörün öncü kuruluşlarındandır. 

 

Uzman teknik personeliyle %100 müşteri memnuniyeti garantili hizmet vermekte olan BRC Kimya, ürün analiz değerlerine uygun malzeme teslimi yaparak ve ürünlerin niteliklerine uygun ambalaj kullanarak farkını ortaya koymaktadır. Ayrıca geniş ürün portföyüyle müşterilerinin taleplerini 7/24 eksiksiz karşılamakta; teslimatları vakit kaybetmeden yerine getirmektedir. Faaliyetlerini iş sağlığı ve güvenliği kuralları ile tehlikeli kimyasalların taşınmasına yönelik yönetmeliğe (ADR) uygun yürütmekte olup ürünlerde değişim ve iade kolaylığı da sağlamaktadır. 

 

Ürünlerin teslimatını kendi bünyesindeki kamyon ve tankerlerle gerçekleştiren BRC kimya, tekliflerini sahada aktif görev yapan personellerinin müşteri ziyaretlerinde öğrendiği aylık tüketim, mesafe, ödeme vadeleri vb. bilgilerin ardından hazırlayıp sunmaktadır.

 

BRC Kimya, tedarik ağını sürekli geliştirerek her geçen gün daha da büyümekte; sektörel gelişmeleri yakından takip ederek ihtiyaçları karşılayacak kapasitede üretimler yapmaya devam etmektedir. 

GENEL KİMYASALLAR

İhtiyaçlar doğrultusunda geliştirdiğimiz ürünler.
Tümü.

TARIM KİMYASALLARI & ÜRÜNLERİ

Tarlada ihtiyacınız olan ürünler...
Tümü.

SU ŞARTLANDIRMA & ARITMA KİMYASALLARI

Depozit ve korozyon önleyici kimyasallar...
Tümü.

GIDA KİMYASALLARI

Gıda sektöründe kullanılan kimyasallar...
Tümü.

DETERJAN KİMYASALLARI & ÜRÜNLERİ

Deterjan üretimi için gerekli kimyasallar...
Tümü.

TEKSTİL ANA KİMYASALLARI

Tekstil sanayide ihtiyaç duyulan kimyasallar...
Tümü.

SOLVENTLER

İhtiyaç duyulan her alana yönelik solventler...
Tümü.